Університет Інженерії та Здоров'я у Варшаві

Університет Інженерії та Наук про Здоров'я у Варшаві

Університет Інженерії та Наук про Здоров’я — столичний ВНЗ для охочих бути в центрі подій

Університет Інженерії та Наук про Здоров’я лого — агенція StudyHelp
Університет Інженерії та Наук про Здоров’я — приватний навчальний заклад, який надає змогу студентам здобувати освіту на рівнях бакалавра та магістра або ж отримати ступінь доктора наук завдяки системі післядипломної освіти. Виш функціонує з 2003 року, але його молодий вік свідчить не про недосвідченість, а про можливість рухатися в одному напрямку зі своїми учнями та пропонувати сучасний підхід до вивчення дисциплін.

Для забезпечення актуальності теоретичного блоку, викладацький склад регулярно переглядає новинки та підвищує власну кваліфікацію, щоби вносити необхідні зміни в навчальні програми, які є авторськими. А відпрацювання практичних умінь відбувається на самих заняттях, адже педагоги зацікавленні в допомозі студентам краще засвоїти матеріал. До того ж, партнери вишу пропонують безліч можливостей для проходження практики або стажувань, які стануть чудовим доповнення в резюме.

Факультети та додаткові можливості

Навчання в Університеті Інженерії та Наук про Здоров’я відбувається за кількома напрямками, які в основному стосуються хімічної та косметологічної сфер. Таким чином, абітурієнт може навчатися на спеціальностях косметичної, органічної або загальної хімії, косметології, інженерії охорони здоровʼя та дієтології на стаціонарній або заочній формі. Доступність останньої залежить від обраної спеціальності. Що стосується магістерських програм, то тут є три варіанти: дієтологія, косметологічні технології та власне косметологія.

Навчальний процес відбувається в сучасних аудиторіях та лабораторіях, де є необхідна техніка для проведення аудіовізуальних презентацій та різноманітне обладнання, у тому числі повноцінний Академічний навчальний центр, що дозволяє відпрацювати практичні навички, які є особливо важливим у хімічній та косметологічній сферах.

А завдяки домовленостям інституту з іншими навчальними закладами Польщі та світу учні можуть брати участь у програмах обміну, наприклад, Erasmus+, що надає змогу отримати закордонний досвід у країнах Європи, США, Азії або Канаді.

Вступ до ВНЗ та ціни на навчання

Аби стати студентом вищого навчального закладу, абітурієнт повинен зібрати стандартний комплект документів та особливу увагу звернути на атестат про повну середню освіту, який найбільше цікавить приймальну комісію. Вартість навчання у виші залежить від того, яку саме спеціальність обрав студент, але цінова політика доволі демократична.

Так, середня вартість одного семестру складає 2600 злотих, тобто близько 5200 злотих за рік навчання, але деякі напрямки коштують трохи дорожче. У середньому для отримання рівня бакалавра потрібно провчитися 3 роки. До того ж, найкращих студентів відзначають стипендіями від ректора, а деякі мають право отримувати соціальні виплати.

Студентське дозвілля

Життя студента Університету Інженерії та Наук про Здоров’я складається не тільки зі щоденних занять, але й з широким вибором наукових кіл, творчих гуртків та спортивних секцій, які допомагають розвивати навички та реалізувати свій потенціал, у тому числі, демонструючи вміння на змаганнях чи конкурсах. Крім цього, на базі варшавського ВНЗ часто відбуваються різноманітні тренінги, лекції від запрошених спікерів, конференції та майстер-класи, а Бюро Карʼєри допомагає всім охочим розпочати свій професійний шлях.

Для комфорту іноземців виш пропонує й курси вивчення польської мови, де також розповідають про цікаві традиції Польщі та знайомлять із місцевою культурою, що допомагає адаптуватися і знайти друзів.

Фото навчального закладу

Відео про університет WSIZ Варшава

Університети, де пропонують схожі напрямки

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk