Гданський Державний Університет

Гданський Університет — найбільший та найкращий університет Помор'я

Гданський Університет лого — агенція StudyHelp
Гданський університет (Uniwersytet Gdański) — найбільший державний вищий навчальний заклад північної Польщі. Він славиться спеціальностями з хімії, біології, фізики та економіки, а особливо — морськими науками. Студенти вишу влаштовуються на престижні посади. До прикладу, екс-президент Польщі, Александр Квасневський — випускник Гданського Університету. У навчальному закладі освіту здобувають більше 26 000 студентів. Втім, відсоток іноземців у виші невисокий.

Університет налагодив роботу місцевим бізнесом. Зокрема, виш співпрацює з Olivia Business Centre, завдяки чому навчальний заклад має партнерів із фірм Playsoft, AIP Business link, Bayer, Hays.

Рейтинги Гданського Державного Університету

У рейтингу всіх вищих навчальних закладів від Perspektywy Гданський Університет займає 24 місце. А серед класичних вишів Польщі — восьмий. Крім того, університет потрапив до списку кращих у світовому рейтингу QS World University Ranking 2019. Багато програм навчання університету є одними з кращих або кращі в порівнянні з іншими у Польщі.

Умови та вартість навчання

Студенти Гданського Університету здобувають освіту на 11 факультетах і більш ніж на 70 напрямках. Навчаються як польською, так і англійською мовами. Вартість навчання тут залежить від факультету. Наприклад, філологічні науки тут можна вивчати за 1400 євро в рік, економічні за 2000 євро. Найдорожчі програми навчання польською мовою тут коштують близько 3000 євро на рік. Навчання англійською мовою тут коштує, в середньому 1300-1500 євро на рік.

Працівники вишу намагаються підлаштувати навчальний процес під вимоги на ринку праці, а тому стабільно розвивають нові спеціальності. Про це свідчать такі напрямки як аудіовізуальна культура, національна безпека, кримінологія, радіологічна охорона та кінознавство.

Гданський Університет славиться розвитком морських досліджень. Про це говорить девіз вишу: Море — твій шлях. У стінах навчального закладу працюють морська станція Інституту Океанографії, Станція дослідження міграції птахів та Біологічна Станція. Крім того, ВНЗ може похизуватися єдиними у країні науково-дослідним судном та катамараном, завдяки яким студенти разом із викладачами досліджують води Балтійського моря.

Завдяки вдалому розташуванню та науковому потенціалу університет отримує мільйонні інвестиції від Європейського Союзу. За ці кошти збудовано три корпуси. Окрім Гданську, університет має також кампуси у Гдині, Сопоті та Кошаліні.

Окрім навчання, студенти можуть проявити себе у студентських організаціях, яких у виші більше 180. Серед них — академічний хор, ансамблю пісні і танцю та спортивні секції. Також в університеті діє Академічна спортивна спілка, учасники якої регулярно займають призові місця.

Гуртожитки Гданського Університету

При університеті збудовано 8 гуртожитків, які можуть прийняти близько 1400 студентів. Студенти отримують переважно 2-місні або 3-місні номери. Вартість коливається в межах 400-600 злотих за місяць.

Умови вступу

Для вступу до Гданського Університету потрібно підготувати відповідний комплект документів та підтвердити рівень польської або англійської мови. У випадку навчання польською мовою потрібно пройти внутрішній тест університету на рівень В2. Якщо ж Вас цікавить навчання англійською мовою в Гданському Державному Університеті, то для цього достатньо буде тільки представити міжнародний сертифікат про володіння англійською мовою на рівні В2. Окрім підтвердження рівня мови навчання, університет ще буде аналізувати Вашу успішність (ЗНО або атестат).

Для отримання детальної консультації по вступу до університету — пишіть нам у месенджерах або ж заповнюйте анкету нижче.

Що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник університету в Україні. Вже більше 8 років допомагаємо абітурієнтам з України вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором університету, програми навчання, вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Фото Державного Університету Гданська

Відео про UG

Державні університети, які рекомендуємо

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk