Технікум в Гебултові (Кракові)

Технікум ім. Вінцентія Вітоса в Ґебултові (Кракові)

Комплекс Шкіл ім. Вінцентія Вітоса в Ґебултові — навчальний заклад, який дає можливість безкоштовно здобути середньоспеціальну або ж повну середню освіту в Польщі. Вступ абітурієнтів з України відбувається після 9 або 10 класу.

Технікум ім. Вінцентія Вітоса знаходиться у невеличкому містечку Ґебултув у Малопольському воєводстві — це на відстані приблизно 15 км. від Кракова. Населені пункти мають чудово налагоджене транспортне сполучення, тож поїздка від Ґебултова до Кракова займає близько 25-30 хвилин, й ще максимально 10 хвилин пішої ходьби, аби дістатись до відомої краківської Старувки — живописного історичного центру.

Географічне розташування школи робить її справді комфортною для навчання в Польщі після 9 класу іноземному абітурієнту. Компактні масштаби дають можливість створити максимально безпечні умови для проживання учнів, проте сусідство з Краковом дозволяє урізноманітнити та цікаво організувати вільний час молоді.

Напрямки навчання

Під час вступу абітурієнти можуть обрати один із трьох варіантів:
  • Технікум
    Навчання в технікумі триває 5 років. За цей час учень отримує середньоспеціальну освіту за обраним напрямком. Технікум у Ґебултові пропонує на вибір три спеціальності: популярні в Польщі готелярство та перукарську справу, а також, досить нетиповий для середньої освіти напрямок — обслуговування аеропортів і терміналів.
  • Ліцей
    В польських ліцеях навчання триває 4 роки та в подальшому передбачає вступ до університету. Ліцей у Ґебултові має спортивний нахил з профільними класами з футболу і волейболу. Навчальна програма цього ліцею передбачає щонайменше 10 годин спортивних занять, додаткову рухову підготовку, а також роботу з дієтологом. Для того, аби розширити можливості своїх учнів, ліцей організовує поїздки на змагання, а також співпрацює зі спортивними клубами.
  • Професійна школа І ступеня
    Навчання у школі триває 3 роки. За цей час учні можуть отримати базові теорію та навички в певній галузі. Серед напрямків, які пропонує професійна школа у Ґебултові: сільськогосподарські (фермер, садівник та ін.); технічні (слюсар, електрик, тощо); економічні (продавець, менеджер-логіст); гастрономічні (пекар, кондитер).

Хто ми і що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp - офіційний представник технікуму в Україні. Вже більше 8 років допомагаємо абітурієнтам з України безпроблемно вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором школи або університету, програми навчання, допомагаємо із вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Особливості навчання та побут учнів

Навчальні програми технікуму побудовані таким чином, аби учні отримали актуальну теорію, а також необхідну кількість годин практики. Так, наприклад, учні напрямку готелярство проходять оплачувані стажування у відомих краківських готелях. Партнерами напрямку обслуговування аеропортів і терміналів є відома польська компанія LS Airport Services, яка займається наземним обслуговуванням літаків. Окрім стандартних навчальних дисциплін технікум пропонує й додаткові суміжні предмети. Так, наприклад, учні напрямку готелярство знайомляться з азами косметології. Вивчаючи перукарську справу, можна отримати ґрунтовні знання з трихології, а також опанувати візаж і стилізацію.

Також школа дає можливість відвідувати додаткові курси, зокрема: водійські курси, курси оператора дрона, курси підготовки до матури (іспити для вступу в університет), курси поглиблення професійних навичок тощо.

Навчальний заклад має хорошу матеріальну базу. Учні проживають в інтернаті, який займає два поверхи у приміщенні школи. Кімнати 2-, 3-, або ж 4-місні. На кожному житловому поверсі є окремі санвузли. Також учні мають доступ до бездротового інтернету і сучасного мультимедійного обладнання для організації комфортного навчання та дозвілля.

Школа має потужний спортивний комплекс, який включає чудово обладнаний спортивний зал і відкритий та закритий спортивні майданчики. Окрім побутових умов, навчальний заклад забезпечує триразове харчування. Вчителі та працівники школи цілодобово наглядають за учнями в навчальній та житловій частинах.

Фото технікуму

Школи, які рекомендуємо

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk