Спортивна школа в Лодзі

Спортивна школа в Лодзі

Спортивна школа в Лодзі лого — агенція StudyHelp

Міжнародна школа спортивної майстерності у Лодзі (Międzynarodowa Szkoła Mistrzostwa Sportowego Liceum Ogólnokształcące „Edukacja i Sport" w Łodzi) — приватний ліцей у Польщі, що пропонує безкоштовну освіту після 9 та 10 класу для українських школярів.

Це сучасний навчальний заклад з широкою навчальною пропозицією та хорошою матеріальною базою.

Навчальні напрямки та умови вступу до Міжнародної спортивної школи у Лодзі

Ліцей щороку формує класи за напрямками волейбол, баскетбол, футбол, плавання, дзюдо, бокс, гандбол, теніс, спортивна стрільба, кіберспорт, акторська та хореографічна майстерність.

Умови вступу до Міжнародної школи спортивної майстерності у Лодзі передбачають подання стандартного пакету документів та додаткові вимоги до конкретних напрямків. Майбутні спортсмени мають надати довідку лікаря про відсутність протипоказань для заняття спортом. Кандидати у хореографічний клас повинні мати досвід танцю в будь-якій техніці, почуття ритму, відповідну фізичну форму, старанність, регулярність та креативність.

Усі ці навики перевіряють під час вступного іспиту, що складається з практичного частини та співбесіди. Кандидати у клас акторської майстерності також проходять тест на визначення акторських здібностей.

Заняття проводять професійні тренери, фізіотерапевти та досвідчені вчителі з загальноосвітніх предметів.

Хто ми і що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник ліцею в Україні. Вже більше 8 років допомагаємо абітурієнтам з України безпроблемно вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором школи або університету, програми навчання, допомагаємо із вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Умови для навчання

Ліцей спортивної майстерності у Лодзі має сучасну спортивно-дидактичну базу.

Волейболісти, баскетболісти та майбутні чемпіони з гандболу займаються у повнорозмірному спортзалі з трибунами для вболівальників. Для каратистів, дзюдоїстів та гімнастів обладнано два зали. Класи балету, аеробіки та хореографії займаються у дзеркальній залі. Заняття зі спортивної стрільби проводять у двох спеціально облаштованих для цього класах. Учням доступні тренажерний зал, роздягальні, душові та санітарні вузли.

У ліцею є великий (2,5 га) спортивний комплекс на відкритому повітрі, до якого входять майданчики для волейболу і баскетболу, легкоатлетична доріжка, тенісні корти, столи для настільного тенісу, футбольне поле та тренажерний зал.

Заняття з загальноосвітніх предметів проходять у класах з сучасним мультимедійним та комп'ютерним обладнанням. Ліцей співпрацює з іншими навчальними закладами для того, щоб учні отримали найкращі знання. Наприклад, для біології у ліцеї є обладнаний клас, але час від часу учні займаються у ботанічному саду та природничому музеї Лодзького Університету та Лодзької Політехніки. Бібліотека Міжнародної школи спортивної майстерності у Лодзі є однією із найбільших шкільних бібліотек Польщі.

Де живуть і харчуються майбутні спортсмени

Власних гуртожитків спортивний ліцей у Лодзі не має, однак частково допомагає учням з поселенням у загальні міські інтернати. Проживання тут коштує від 60 до 120 злотих на місяць. Харчування оплачується окремо та обходиться орієнтовно у 15 злотих на день (триразове).

Додатковими витратами є придбання підручників, обов'язкове медичне страхування, щомісячні внески членів спортивного клубу (сума є різною залежно від класу).

Міжнародна школа спортивної майстерності у Лодзі — це сучасний ліцей для дітей зі спортивними, хореографічними та акторськими нахилами. Тут є всі умови для максимальної реалізації здібностей та отримання загальної освіти для продовження навчання в університетах. Дізнайся більше про навчання у спортивному ліцеї в Польщі - залишай заявку і ми відповімо на всі питання якомога швидше.

Фото Спортивного Ліцею в Лодзі

Інші польські школи, які ми рекомендуємо

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk