Технікум в Казімєжі-Дольному

Технікум в Казімєжі-Дольному

Технікум ім. Яна Кошица Віткевича в Казімєжі-Дольному

Школи ім. Яна Кошица Віткевича в Казімєжі-Дольному (пол. Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym) — це комплекс навчальних закладів середньої освіти в Польщі, що пропонує безкоштовне навчання після 9 класу для українців. Починає свою історію з 1918 року, коли була заснована Школа Будівельної Промисловості. В технікумі у Казімежі Дольному можна отримати професію та підготуватись до вступу в університети Польщі.

Структура Комплексу Шкіл у Казімежі Дольному

До комплексу шкіл входять три навчальні заклади:
  • Професійна школа І ступеня
    Дає професію, однак не дає права вступу до університету
  • Ліцей для дорослих
    Заочне навчання для тих, хто у позаробочий час бажає підготуватись до здачі матурального іспиту та продовжити навчання в університеті
  • Технікум
    По завершенню навчання випускники можуть працювати за фахом або здати матуральний іспит та вступати до університетів
Технікум є оптимальним вибором для навчання в Польщі після 9 класу української школи. Діти адаптуються до нового середовища, вдосконалюють знання мови і при вступі до університету показують чудові результати. Крім того, технікум дає фах, за яким можна працювати одразу по завершенню навчання.

Освітня пропозиція і додаткові можливості для учнів технікуму ім. Яна Кошица Віткевича

Технікум у Казімежі Дольному пропонує отримати професії у сфері логістики, торгівлі, туризму та готельного бізнесу. Навчання триває 5 років. Заняття проходять у добре обладнаних кабінетах та лабораторіях. Все адаптовано до реальних умов: логістику вивчають в класі, що нагадує справжній склад, а при вивченні готельного бізнесу застосовується те саме програмне забезпечення, яке використовують готелі.

Учні технікуму у Казімежі Дольному, що вивчають готельний бізнес, мають унікальну можливість проходити оплачувані практики у Німеччині. Так, за кожен місяць практики учень отримує по 350 євро. Проживання і харчування оплачує німецька сторона. Витрати на проїзд до місця практики компенсують. У рамках програми Erasmus+ є й інші варіанти проходження практики у Німеччині. Ще одне місце практики учнів шкіл імені Яна Віткевича — пороми Unity Line на Балтійському морі.

Гуртожиток технікуму в Казімежі Дольному

Технікум імені Віткевича у Казімежі забезпечує учнів проживанням в гуртожитку (бурсі). Кімнати розраховану на 2-4 осіб. Діти перебувають під опікою вихователь. Проживання в інтернаті коштує орієнтовно 160 злотих в місяць. Учні харчуються у їдальні, харчування обходиться в 20 злотих на день. В мешканців бурси є все необхідне для навчання та дозвілля: інтернет-мережа, доступ до спортивних залів та кухня.

Залишай заявку та дізнайся більше про безкоштовне навчання після 9 класу в Польщі для українців.

Хто ми і що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник технікуму в Україні. Вже більше 8 років допомагаємо абітурієнтам з України безпроблемно вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором школи або університету, програми навчання, допомагаємо із вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Фото Технікуму в Казімєжі-Дольному

Інші польські школи, які ми рекомендуємо

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk