Ліцей та Технікум в Ліпсько

Технікум в Ліпсько

Технікум ім. Івана Павла ІІ в Ліпсько

Комплекс загальноосвітніх та технічних шкіл ім. Івана Павла ІІ в Ліпсько (пол. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Pawła II w Lipsku) — державний середній навчальний заклад у центрально-східній Польщі, який приймає учнів після 9 та 10 класу української школи. Історія навчального закладу починається від половин XX століття. Технікум знаходиться у м. Ліпсько, що у Мазовецькому воєводстві з центром у Варшаві. Відстань від Варшави становить 160 км., до Любліна — 86 км. Навчання тут є безкоштовним. Учні можуть здобути повну середню освіту або ж опанувати актуальну професію.

Які спеціальності пропонує Технікум в Ліпсько:


Залежно від цілей навчання можна обрати:
  • Технікум
    Навчання в технікумі триває 5 років. У підсумку учні здобувають середньоспеціальну освіту і можуть працевлаштуватись за фахом або ж продовжити навчання в університеті. Технікум пропонує 6 напрямків навчання: харчування і гастрономічні послуги, організація туризму, інформатика (напрямок е-спорт), програмування, економіка, відновлювана енергетика.
  • Ліцей
    Ліцей – 4 роки навчання. Дає можливість продовжити шкільну програму з поглибленим вивченням бажаних предметів, наприклад, польська чи англійська мови, математика, тощо. Також школа має особливу навчальну пропозицію – медичний клас. Тут учні поглиблено вивчають біологію, хімію і математику, щоб підготуватись до вступу в медичні університети.
  • Професійна школа І ст.
    Навчання триває 3 роки і поєднує у собі вивчення традиційних шкільних предметів, опанування фахових компетенцій та безпосередню практику за обраним напрямком.

Навчання та побут учнів

Навчання в Польщі після 9 класу зазвичай передбачає проживання учнів у гуртожитках обраної школи. Технікум ім. Івана Павла ІІ в Ліпсько має власний інтернат, який знаходиться на території школи. Школа забезпечує щоденне харчування та постійний нагляд за учнями. Діти живуть у тримісних або чотиримісних вмебльованих кімнатах з доступом до інтернету. В гуртожитку також є дві кімнати «тихої науки», як додатковий простір для комфортнішого навчання, та комп’ютерна зала з безперешкодним доступом до WI-FI.

Технікум звертає особливу увагу на актуальні вимоги ринку праці, саме тому серед напрямків навчання з’явились інформатика з нахилом на е-спорт та відновлювана енергетика. Також, для учнів організовують додаткові заняття з гуманітарних і природничих предметів та іноземних мов. Технікум активно розвиває міжнародну співпрацю, що дає можливість організувати закордонні практики. Так, наприклад, учні напрямку харчування та гастрономічні послуги проходять стажування в Німеччині.

Окрім навчання, школа робить акцент на спортивний розвиток молоді. Серед найпопулярніших секцій – великий та настільний теніс, а також заняття зі спортивної стрільби.

Хто ми і що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник технікуму в Україні. Вже більше 9 років допомагаємо абітурієнтам з України безпроблемно вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором школи або університету, програми навчання, допомагаємо із вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Фото технікуму в Ліпсько

Рекомендуємо

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk