Технікум "Аванс" в Кельце

Міжнародий Освітній Центр "Аванс" у Кельце

Центр освіти "Аванс" у Кельце (пол. Centrum Kształcenia "Awans") — популярний заклад середньої освіти, що пропонує безкоштовну освіту після 9 класу в Польщі для українців. Заснований у 2000 році. Приватний, але має всі права державного. Пропонує можливість отримати професію та підготуватись до вступу в університети.

Структура освітнього комплексу "Аванс" у Кельце

До комплексу шкіл входять три навчальні заклади:
  • Ліцей
    Загальноосвітній заклад. Учні навчаються 4 роки, після чого здають матуральний іспит та вступають до університетів. Професію ліцей не надає.
  • Технікум "Аванс" у Кельце
    Термін навчання становить 5 років. Випускники отримують професію і можуть працювати або ж здати матуральний іспит і продовжити навчання в університетах. Технікум "Аванс" у Кельце пропонує професії технік інформатик, менеджер готельного бізнесу, кухар-технолог, перукар-модельєр, технік ветеринар, технік логіст, технік економіст, ландшафтний дизайнер тощо.
  • Професійна школа І ступеня
    Навчання триває 3 роки і завершується отриманням професії. Далі можна лише працювати за фахом. До вступу в університети тут не готують, а здача матурального іспиту у професійній школі не передбачена.

Переваги вступу у ліцей або технікум "Аванс" у Кельце

Адаптація перед вступом до університетів.
Сучасна матеріально-технічна база.
Вивчення польської мови в середовищі її носіїв.
Можливість отримати професію та працювати за фахом.
Безкоштовні курси (водіння, візаж, зварювання тощо).
Додаткові заняття з польської мови для українців.
Гуртки за вподобаннями (вокал, танці, журналістика).
Спортивні секції.
Практики за кордоном (Англія, Іспанія, Ірландія, Італія).
Групи вирівнювання для дітей, які засвоюють матеріал складніше.

Хто ми і що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник технікуму в Україні. Вже більше 9 років допомагаємо абітурієнтам з України безпроблемно вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором школи або університету, програми навчання, допомагаємо із вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Умови навчання та проживання учнів

Заняття проводяться у добре обладнаних лабораторіях, класах інформатики, гастрономічній, готельній студіях, косметичному салоні, перукарні, профільних кабінетах для вивчення загальноосвітніх предметів. Приміщення освітнього центру займають 4 тис. кв. м.

Учні ліцею та технікуму "Аванс" у Кельце проживають під опікою вихователя у приватній бурсі на території Свентокшиської Політехніки. Вартість проживання у комфортних 2 і 3-місних кімнатах складає від 300 злотих на місяць. Харчування оплачується додатково і вартує орієнтовно 20 злотих на день.

Найпопулярніші запитання щодо вступу та навчання в технікумі Аванс в Кельце

Є два варіанти вступу: самостійний вступ, при якому потрібно самостійно комунікувати зі школою та вирішувати всі питання з документами, візою, опікуном і вступ за допомогою агенції StudyHelp, при якому за Вас все робимо ми (набираємо тільки 10 учнів на 2024 рік).

Фото Ліцею та Технікуму "Аванс"

Інші польські школи, які ми рекомендуємо

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk