Технікум ім. Клееберга в Дембліні

Технікум ім. Клееберга в Дембліні

Технікум ім. Генерала Ф. Клееберга в Дембліні

Об'єднання Професійних Шкіл №1 ім. Ген. Ф. Клееберга в Дембліні (пол. Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Gen. F. Kleeberga w Dęblinie) — заклад середньої освіти з пропозицією безкоштовного навчання в Польщі для українців. Знаходиться неподалік Любліна. Державний, створений ще у 1945 році. По завершенню навчання випускники технікуму у Дембліні мають професію і можуть працювати за спеціальністю або продовжити навчання в університеті.

Спеціальності та додаткові можливості для учнів технікуму в Дембліні

Перевага школи імені Клееберга полягає у гарантованому працевлаштуванні за спеціальністю. Технікум забезпечує кадрами Польську Державну Залізницю та військово-інженерні заклади Дембліна на підставі договорів про партнерство.
Технікум надає професії техніка-інформатика, механіка, авіамеханіка, техніка будівництва залізничних колій та електрика.
Територія школи займає 8 тис. кв.м. Заняття у технікумі Клееберга у Дембліні проходять у добре обладнаних лабораторіях, кабінетах та класах, все адаптовано до реальних умов. До облаштування приміщень залучені великі технологічні компанії Польщі.

Учні технікуму мають право вибору іноземної мови для вивчення: німецька, англійська, французька чи російська. Спортивні заняття проводяться у сучасних тренажерних залах і на майданчиках. Технікум має власну велику бібліотеку з загальноосвітньою та фаховою літературою. Вільний від навчання час учні проводять у численних гуртках за інтересами.

Технікум у Дембліні є учасником програм ERAMUS+ та POWER. Це дозволяє учням проходити практики в Ірландії, Іспанії та інших державах. Закордонні практики фінансуються фондами Європейського Союзу. Також, учням технікуму доступні різного роду стипендійні програми.

Гуртожиток технікуму у Дембліні: умови та вартість проживання

Комплекс шкіл імені Клееберга має власний гуртожиток (інтернат), у якому діти проживають під опікою вихователя. Кімнати розраховані на трьох осіб. Законодавство встановлює ряд вимог до житла неповнолітніх, тож помешкання обладнане всім необхідним. Вартість місця в інтернаті становить 90 злотих на місяць. При поселенні оплачується страховий депозит у сумі 200 злотих. Комплексне триразове харчування в учнівській їдальні обходиться у 20 злотих на день. Додатково оплачується одноразовий батьківський внесок (50 злотих) та вартість підручників (від 300 злотих).

Хто ми і що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник технікуму в Україні. Вже більше 9 років допомагаємо абітурієнтам з України безпроблемно вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором школи або університету, програми навчання, допомагаємо із вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Фото Технікуму ім. Кліберга в Дембліні

Інші польські школи, які ми рекомендуємо

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk