Сільськогосподарський Технікум в Сандомирі

Аграрний Технікум в Сандомежі

Аграрний технікум в Сандомирі (Сандомежі)

Аграрний технікум в Сандомирі (Сандомежі) знаходиться в районі Мокошин і був заснований 21 жовтня 1921 року указом повітового сеймику. Перший навчальний рік в цьому закладі розпочався 1 листопада 1923 року. У ті роки технікум був школою для сільських домогосподарок, в якій дівчата безкоштовно вивчали мову, історію, релігію, домоведення і основні сільськогосподарські спеціальності.

В 1948 році заклад був реорганізований в державну школу спільного навчання, і з тих пір її двері відкриті для учнів будь-якої статі. В 1951 році сільськогосподарська школа в Сандомирі була реорганізована в технікум, випускники якого отримували кваліфікацію агротехніка.

В наші дні технікум є потужним освітнім комплексом, що складається з:

 • будівлі технікуму з сучасними лабораторіями;
 • бібліотеки з мультимедійним центром;
 • інтернату з гуртожитком та їдальнею;
 • спортивного комплексу з басейном;
 • корпусу механізації з власною сільськогосподарською технікою та майстернями;
 • навчальної ферми площею близько 80 га.

Які професії пропонує Сільськогосподарський Технікум в Сандомежі


Школа в Сандомирі пропонує навчання за такими основними напрямками:
 • Технікум
  Аграрний технікум в Сандомирі пропонує безкоштовне п'ятирічне навчання в Польщі після 9 класу за такими професійними напрямками: ландшафтна архітектура, механізація сільського господарства і агротроніка, садівництво, агротехніка, ветеринаринарія.
 • Професійна школа І ст.
  На базі технікуму доступні безкоштовні трирічні програми професійної школи, що дозволяють отримати таку кваліфікацію: механік-оператор сільськогосподарських машин, садівник. Власники таких дипломів можуть працювати на сільськогосподарських підприємствах Польщі або продовжити навчання в професійній школі ІІ ст.

Переваги вступу до Аграрного технікуму в Сандомежі

Безкоштовна освіта в Польщі для випускників 9.
Доступність гуртків та секцій для студентів інтернату.
Додаткові курси підвищення кваліфікації, що дозволяють отримати польські водійські права (категорії B і T), ліцензії для роботи оператором навантажувача, водієм комбайна.
Хороша матеріальна база, наявність власних полів, садів, майстерень, техніки та інших сільськогосподарських потужностей для проходження практики.
Організація навчальної практики на аграрних підприємствах в Сандомирі.
Позакласні активності - конкурси, походи, дискотеки, спортивні заняття.

Хто ми і що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник технікуму в Україні. Вже більше 8 років допомагаємо абітурієнтам з України безпроблемно вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором школи або університету, програми навчання, допомагаємо із вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Інтернат Аграрного технікуму в Сандомежі

Проживання та харчування іногородніх учнів аграрного технікуму в Сандомирі забезпечується на базі інтернату. Оскільки спочатку технікум створювався для надання доступу до освіти молоді із сіл, що оточують Сандомир, інтернат при навчальному закладі був створений ще на початку його історії. В наші дні інтернат це затишна будівля, розташована в тихому парковому районі Сандомира. Для учнів технікуму в інтернаті забезпечені такі умови:

 • комфортабельні тримісні номери з хорошим ремонтом і новими меблями;
 • їдальня при інтернаті, що забезпечує триразове харчування;
 • можливість самостійно готувати їжу в гуртожитку на загальних кухнях, обладнаних холодильниками та електроплитами;
 • цілодобова доступність гарячої води;
 • пральні машини в ванних кімнатах;
 • високошвидкісний інтернет;
 • спеціальні кімнати для занять музикою, гри в пінг-понг, перегляду телепрограм та фільмів;
 • крита зона для розведення багаття.

Оплата за харчування в їдальні вноситься щомісяця і розраховується виходячи з кількості днів, які учень провів в інтернаті. Також учні можуть самостійно готувати їжу та купувати її в їдальні. Окремо сплачується вартість проживання в інтернаті.

Фото технікуму в Сандомєжі

Інші польські школи, які ми рекомендуємо

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk