Технікум в Замості

Технікум ім. Яна Кілінського в Замості

Технікум в Замості

Центр професійного навчання ім. Яна Кілінського був створений в Замості в середині 60-х років XX століття і спочатку являв собою ПТУ. В 1997 році училище було перетворене на недержавну школу, що має права державної. В 2007 році заклад професійного навчання у Замості був реорганізований в центр, що складається з ліцею, технікуму, вищої школи та професійних курсів. З 2009 року і донині навчання в школі та технікумі безкоштовне як для дітей громадян Польщі, так і для іноземців.

Які професії пропонує технікум в Замості


Школа в Замості пропонує навчання за такими основними напрямками:
  • Ліцей
    Загальноосвітній заклад з профілями: біолого-хімічний клас, клас дипломатії та міжнародних відносин, юридичний клас, клас журналістики та мас-медіа, психологічний клас, гуманітарний клас з фокусом на англійській мові, загальний клас.

    Навчальна програма ліцею розрахована на 4 роки. Під час навчання в ліцеї учні вивчають стандартну програму загальноосвітньої школи і проходять підготовку до здачі вступних іспитів до університетів.
  • Технікум
    Технікум ім. Яна Кілінського в Замості пропонує навчання за такими основними напрямками: IT-технік (військовий клас), IT-спеціаліст, економіст, фахівець із готельної справи, програміст, професійний перукар, технік харчової промисловості.

    Навчальна програма технікуму розрахована на 5 років. Під час навчання учні вивчають стандартну програму загальноосвітньої школи та предмети по вибраному фаху. Після закінчення здають екзамени для вступу в університети або професійні екзамени для отримання робітичої ліцензії.

Переваги вступу до технікуму та ліцею у Замості

Безкоштовна освіта в Польщі для випускників 9 та 11 класів.
Впровадження в навчання системи менеджменту ISO 9001: 2008.
Хороша матеріально-технічна база, власна навчальна перукарня, навчальна косметична студія, спеціалізована мовна студія та єдиний в Замості професійний комп'ютерний клас.
Можливість записатися на платні курси Cisco IT Essentials, візажиста-стиліста, трихологічної діагностики та професійного догляду за волоссям.
Спеціалізовані гуртки робототехніки, програмування, 3D-друку, дизайну, анімації та візажу.
Позакласні курси математики, англійської та німецької мов, веб-дизайну, програмування та розробки ігор.
Організація безоплатної та платної практики на місцевих підприємствах.
Кращий студент року отримує іменну стипендію від Прем'єр-міністра Польщі.
Навчання в невеликих групах чисельністю до 20 осіб.
Хороший спортзал з сучасними тренажерами.

Хто ми і що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник технікуму в Україні. Вже більше 8 років допомагаємо абітурієнтам з України безпроблемно вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором школи або університету, програми навчання, допомагаємо із вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Умови навчання та проживання учнів технікуму в Замості

Центр ім. Яна Кілінського пропонує навчання тільки на денній та заочній формах. Власні гуртожиток та інтернат у технікуму в Замості відсутні. Але адміністрація навчального закладу орендує житло для своїх учнів (вартість 300 злотих на місяць) та забезпечує безкоштовне триразове харчування.

Заклад розташований в історичному центрі Замостя поруч із зупинкою громадського транспорту, тому до нього легко дістатися з будь-якого району міста. На відстані одного-двох кварталів від технікуму розташовані кілька недорогих затишних кафе.

Фото Технікуму в Замості

Інші польські школи, які ми рекомендуємо

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk