Сільськогосподарський Технікум в Кіянах

Освітні можливості та професійні перспективи Технікуму в Кіянах

Технікум в Кіянах лого - агенція StudyHelp
Комплекс сільськогосподарських шкіл у Кіянах (Zespół Szkół Rolniczych w Kijanach) — один із закладів середньої освіти в Польщі, який надає можливість здобути професійну кваліфікацію.

Отримати документ про освіту в даному навчальному закладі можуть поляки й українці на безоплатній основі.

Обрати можна з-поміж декількох варіантів:
  • Ліцей
    Загальноосвітній ліцей. Навчання триває чотири роки, після завершення є можливість здати матуру (аналог українського ЗНО) й продовжити освіту в університеті.
  • Технікум
    Технікум дозволяє за п'ять років здобути робітничу (проте актуальну на ринку праці) професію, скласти матуру та спеціальний кваліфікаційний іспит й отримати, у майбутньому, вищу освіту.
  • Професійна школа І ступеня
    Професійна школа. Навчальний процес триває три роки, випускники обирають зі спеціальностей: кухар, кондитер, водій-механік, автомеханік, слюсар, садівник, фермер.
Оскільки, школа у Кіянах має сільськогосподарське спрямування, тут створені всі умови для реалізації майбутніх фахівців агросфери. Наприклад, технолог агробізнесу навчиться особливостей ведення підприємницької діяльності в даному секторі, вивчить варіанти реалізації агропродукції та її просування на ринку.

Технолог механізації сільського господарства і агротроніки — це спеціаліст з комп'ютеризації, оптимізації техніки, машин та споряджень. Він забезпечує інтенсивний шлях розвитку фермерства цілий рік. Від його навиків залежить швидкість та якість збору врожаїв, обробки угідь, планування посівів й підготовки родючих площ.

Зважаючи на актуальні в Європі, тенденції щодо використання альтернативних природних джерел енергії, технікум готує спеціалістів-монтажників устаткувань та систем відновлювальної енергетики. Варто зауважити, що дана професія набирає популярності і в Україні. Адже залучення природних енергетичних ресурсів, навіть у приватних господарствах, на даний час, підтримується та фінансується програмами Європейського Союзу.

Для активних і комунікабельних підійде готельне обслуговування. Створення комфортних умов проживання та дозвілля гостей, а також організація урочистих подій та заходів практикується у готельному комплексі, неподалік від навчального закладу. Технологи харчування та гастрономічних послуг також мають можливість вправлятися у приготуванні страв на професійно обладнаній кухні, приймати участь у міжнародних виставках, презентуючи власні смаколики.

Практичні й креативні знайдуть себе у сфері ландшафтного дизайну. Краса, створена власними руками — це не лише помітний результат старань, але й популярна, високооплачувана робота. Ну, і, звісно, технолог інформатик — перший крок до однієї з престижних нині, кваліфікацій в ІТ-середовищі.

Умови проживання, дозвілля, додаткові атракції

Дирекція школи у Кіянах дбає про своїх учнів, створюючи їм не лише комфортні побутові умови, але й сприятливий психологічний клімат. Особливо, якщо йдеться про українських вступників, котрі в юному віці опиняються далеко від дому. Саме тому, вчителі організовують додаткові заняття з вивчення польської мови, активно цікавляться взаємовідносинами у колективі.

Незалежно від обраної професійної кваліфікації, учні можуть пройти безкоштовні водійські курси, брати участь у загальнопольських та міжнародних виставках і конкурсах, відточувати свої вміння на новій техніці, у професійних лабораторіях, студіях, проходити практики на підприємствах.

У школі створені відповідні умови для занять спортом, розвитку дитячих талантів, розширення світогляду завдяки регулярним поїздкам та екскурсіям (до найближчого Любліна їхати півгодини).

Проживають учні в інтернаті, під цілодобовим наглядом охорони та під опікою вихователів. Харчуються в їдальні тричі на день. Проте неподалік від школи є супермаркет, де можна придбати улюблені продукти та все необхідне. Дозвілля на вихідних також забезпечують опікуни, дітям організовують барбекю на свіжому повітрі або поїздки. Відвідинам батьків завжди раді, персонал допоможе облаштуватися та люб'язно проведе екскурсію по закладу.

Комплекс сільськогосподарських шкіл у Кіянах — це своєрідний симбіоз навчального процесу, практики та правильного педагогічного контролю над вихованцями, котрі роблять свої перші серйозні кроки у самостійному житті.

Фото Технікуму в Кіянах

Інші польські школи, які ми рекомендуємо

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk