Агротехнічний Технікум в Радомі

Агротехнічний Технікум в Радомі

Технікум ім. Станіслава Владислава Реймонта у Радомі

Технікум у Радомі (Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Stanisława Reymonta w Radomiu) — престижний заклад середньої освіти, що пропонує безкоштовну освіту після 9 класу в Польщі для українців. Розпочинає свою історію з 1921 року. З 2020 року перебуває під керівництвом профільного міністерства Польщі. Випускники технікуму отримують професію, а також можуть продовжити навчання в університеті.

Переваги вступу у технікум у Радомі

Безкоштовна середня освіта після 9 класу у Польщі.
Вдосконалення мови перед вступом до університетів.
Практики за кордоном в рамках програм Leonardo da Vinci, PO WER та Erasmus+.
Випускники отримують професію та готові до роботи за фахом
Потужна матеріально-технічна база.
Курси водіння та верхової їзди.
Додаткові заняття з польської мови для іноземців.
Спортивні секції.

Хто ми і що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник технікуму в Україні. Вже більше 8 років допомагаємо абітурієнтам з України безпроблемно вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором школи або університету, програми навчання, допомагаємо із вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Які професії пропонує технікум у Радомі

Ветеринар

Учні вивчають профілактику, діагностику та лікування хвороб тварин. Набувають навиків догляду за тваринами та проведення зоотехнічних процедур.

Технолог послуг громадського харчування

Учні набувають навиків, пов'язаних з організацією роботи у сфері громадського харчування. Завдяки отриманим знанням студенти стають не тільки спеціалістами з питань харчування, але й готові вести власну справу.

Ландшафтний дизайнер

Випускники з такою професією готові проектувати сади, парки, елементи ландшафтної архітектури, обслуговувати невеликі об'єкти ландшафтної архітектури та, навіть, вміють кермувати сільськогосподарським трактором з причепом.

Технолог механізації сільського господарства

Випускники готові виконувати роботи, пов'язані з експлуатацією та ремонтом транспортних засобів та сільськогосподарської техніки, обладнання та інструментів.

Технолог обладнання та системи відновлюваних джерел енергії

Випускники мають навики організації та виконання робіт, пов'язані із встановленням та експлуатацією систем відновлюваної енергії, підготовкою кошторису витрат на матеріали та монтажні роботи, співпрацею з вітчизняними та зарубіжними організаціями, підприємствами та установами у галузі відновлюваної енергетики.

Умови навчання та проживання учнів

Учні технікуму в Радомі навчаються в добре облаштованих шкільних майстернях, професійних студіях, профільних кабінетах, комп'ютерних лабораторіях. Технікум має власні полігони для опанування навиків водіння, велику бібліотеку з новітнім медіа центром. Учні мають можливість займатись спортом у сучасному тренажерному та гімнастичному залах, на спортивних майданчиках та тенісних кортах.

Проживають учні у власному комфортному гуртожитку технікуму в Радомі. Тут є все необхідне: столова зі збалансованим триразовим харчуванням (оплачується додатково), залою для самостійного навчання та пральнею. Учні технікуму цілодобово перебувають під опікою та охороною.

Фото Агротехнічного Технікуму в Радомі

Інші польські школи, які ми рекомендуємо

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk