Комплекс Морських Шкіл в Свиноуйсьце

Морський Технікум в Свиноуйсьце

Комплекс Морських Шкіл у Свиноуйсьце: освітні стандарти та європейські можливості

Комплекс Морських Шкіл у Свиноуйсьце лого - агенція StudyHelp
Комплекс Морських Шкіл ім. Євгеніуша Квятковського у Свиноуйсьце (Zespół Szkół Morskich im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Świnoujście, ZSM) — це сучасний навчальний заклад, в якому можна здобути загальну середню освіту та професійну кваліфікацію у морській галузі.

Школа розпочала свою діяльність у 1960 р. й відтоді постійно вдосконалюється та культивує традиції справжніх моряків: учні носять форму, проголошують урочисту клятву на початку навчального року, беруть активну участь в діяльності загальнонаціональної організації «Морська ліга», утвореної ще на початку 1930-х років.
Варто зауважити, що навчальні програми відповідають вимогам оновленої Конвенції STCW 78/95 — одного із основних міжнародних документів про підготовку дипломованих моряків та порядок несення вахтової служби. Це означає, що свідоцтво, отримане у ZSM, визнається й поза межами Польщі.

Також про якість надання освітніх послуг свідчить дотримання норм стандарту PN-ISO 9001:2015, підтверджене сертифікатами від LLOYD`S REGISTER QUALITY ASSURANCE та Західнопоморської школи оцінки освіти.

Комплекс Морських Шкіл ім. Є. Квятковського забезпечений комп'ютеризованими класами, інтерактивною бібліотекою, хімічною та навігаційно-механічною лабораторіями, тренажерним залом, спортивними майданчиками. Учні проживають в інтернаті під наглядом вихователів та мають можливість цікаво проводити своє дозвілля.

Професійні кваліфікації та подальші перспективи

Серед запропонованих напрямків навчання у Комплексі Морських Шкіл можна знайти, як вузькоспеціалізовані, так і найбільш популярні у широких колах:
 • Технолог морської навігації
  Виконує функцію навігаційного радника капітана під час пілотажних операцій судна — веде корабель уздовж фарватера, навколо порту та підводить до набережної. Керує роботою буксирувальних агрегатів і швартових ліній.
 • Технолог корабельний механік
  Монтує, встановлює, регулює та зберігає запчастини для обладнання торгівельних і промислових суден. Перевіряє, випробовує, готує корабель до експлуатації.
 • Технолог будівництва суден
  Конструює корпуси кораблів, катерів, яхт. Обробляє листовий метал та допоміжні матеріали для спорудження суден.
 • Технолог логіст
  Планує, організовує, спрямовує та контролює рух товарів від виробника до замовника. Оптимізує витрати на доставку товару, підбирає процедуру закупівлі, аналізує показники ринку, здійснює безпечне транспортування продукції.
 • Технолог інформатик
  Розробляє, запускає та експлуатує власні прикладні програми, бази даних, додатки. Займається адмініструванням систем обробки інформації, обслуговує локальні комп'ютерні мережі та контролює їх роботу.
Комплекс Морських Шкіл ім. Є. Квятковського у Свиноуйсьце пропонує практичне навчання на популярних у даній галузі спеціалізаціях. Випускники не губляться у пошуках роботи, адже вона знаходить їх ще до закінчення технікуму. Наприклад, технологами будівництва суден регулярно зацікавлені підприємства морської промисловості Польщі. Проте, інколи, ці фахівці обирають для працевлаштування інші країни ЄС, де їх також потребують.

Якщо ви плануєте здобути середню освіту в Польщі й отримати професійну кваліфікацію у сфері мореплавства та суднобудування, то даний навчальний заклад підійде ідеально. Також нагадаємо, що на території Республіки Польща є два морських університети (у Щецині та в Гдині), де можна продовжити навчання та отримати європейський диплом і відповідні ліцензії.

Фото Морської Школи в Польщі

Інші польські школи, які ми рекомендуємо

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk