Економічний Технікум в Сандомирі

Економічний Технікум в Сандомирі (Сандомежі)

Економічний технікум ім. Евґеніуша Квятковського в Сандомирі (Сандомежі)

Комплекс Економічних Шкіл ім. Евґеніуша Квятковського в Сандомирі (пол. Zespół Szkół Ekonomicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Sandomierzu) — це державний навчальний заклад, який дає можливість випускникам 9 та 10 класів безкоштовно здобути середньоспеціальну освіту. Школа знаходиться в м. Сандомир у Свентокшиському воєводстві (південно-східна Польща). Історія навчального закладу розпочинається ще з кінця ХІХ століття. З моменту заснування й донині заклад лишається важливим освітнім осередком міста і регіону. Обравши економічний профіль, школа завжди була однією з перших освітніх установ, які не боялись впроваджувати експериментальні напрямки навчання, тож випускники отримували найактуальніші знання і завжди мали попит на ринку праці. Навіть сьогодні, наслідуючи традицію, школа постійно оновлює освітні програми та впроваджує найсучасніші предмети, наприклад: е-бізнес, графіка, онлайн-послуги, тощо.

Структура освітнього закладу


Школа пропонує два варіанти навчання:
  • Технікум
    Дає можливість здобути повну середньоспеціальну освіту. Навчання триває 5 років. За бажанням, випускники можуть вступити до університету, щоб здобути вищу освіту, або ж відразу розпочати власний кар’єрний шлях. Технікум пропонує наступні напрямки навчання: економіка, облік, торгівля, логістика, транспортна експедиція, інформатика, програмування, графіка та цифрова поліграфія, організація реклами.
  • Професійна школа І ступеня
    Учні навчаються 3 роки й здобувають базову середньоспеціальну освіту. Пропозиція освітніх напрямків професійної школи досить різноманітна: перукар, кухар, пекар, продавець, комірник-логіст, автомеханік, механік-монтажник обладнання і приладів, столяр.

Переваги Економічного технікуму в Сандомирі

Безкоштовне навчання та мінімальні витрати на проживання і харчування учня.
Можливість участі в закордонних практиках у Британії, Болгарії, Іспанії, Італії, Португалії та Німеччині.
Сучасні напрямки навчання та освітні програми (вивчення е-бізнесу, програмування, логістика, 3D-друк, тощо).
Хороша дидактична база: 7 комп’ютерних класів, дві мовні лабораторії, навчальні аудиторії з сучасним обладнанням (комп’ютери, проектори, планшети, інтерактивні таблиці, тощо).
Можливість вибору іноземних мов для вивчення (англійська, німецька, італійська).
Якісні знання, які підтверджуються високими результатами учнів на іспитах, олімпіадах і конкурсах.

Хто ми і що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник технікуму в Україні. Вже більше 8 років допомагаємо абітурієнтам з України безпроблемно вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором школи або університету, програми навчання, допомагаємо із вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Побут та дозвілля учнів

Учні проживають у гуртожитку, який розташований в пішій доступності. Дорога до навчального закладу займає не більше 10 хвилин. Гуртожиток пропонує дво- або тримісні кімнати, які обладнані усіма необхідними меблями. Для організації комфортного навчання діти мають вільний доступ до WI-FI, а також, можуть використовувати розташовану у приміщенні бібліотеку та комп’ютери з принтерами. Окрім того, гуртожиток забезпечує харчування учнів. Діти перебувають під цілодобовим наглядом кваліфікованих працівників, які не лише стежать за їх безпекою, а й можуть допомогти з вирішенням домашніх завдань та організацією спільних активностей.

Аби вільний час учні проводили з користю, у гуртожитку є міні-спортзал, а також відкритий спортивний майданчик, тенісний стіл, ігрова консоль, тощо. У гуртожитку діє учнівське самоврядування, тож часто діти спільно організовують святкові заходи, зустрічі, тімбілдінг. Для розвитку талантів учнів на постійних засадах діють спортивна, театральна та художньо-декораторська секції.

Фото

Рекомендуємо

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk