Університет Коперника в Торуні

Університет Миколая Коперника в Торуні — лідер серед ВНЗ Польщі, що готує кваліфікованих фахівців

Університет Миколая Коперника в Торуні лого — агенція StudyHelp
Університет Миколая Коперника в Торуні — державний ВНЗ, що діє на терені Польщі та є одним із найбільших у країні. Виш готує спеціалістів із природничих та гуманітарних напрямків та пишається своїми випускниками серед яких є і відомі особистості, наприклад, художник Роман Міхаловскі, фізик Анджей Бачинскі, фахівці з географії Ян Фаловскі й Леон Анджеєвскі та навіть астронавтки Вільгельміна Івановська і Яніна Охойська.

Інфраструктура ВНЗ багата на декілька повноцінних кампусів із відділеннями, що розташовані в Торуні, Бидгощі, Грудзьондзі та Влоцлавеку. Також до складу закладу входять Центр квантової фізики, Крайова лабораторія атомної, молекулярної та оптичної фізики, Центр астрономії й навіть Полярна станція в Шпіцбергені (архіпелаг у Норвегії).

Минуле та сьогодення

Свою діяльність виш розпочав у 1945 році та протягом понад 70-ти років збільшував кількість факультетів і формував авторитетну репутацію, а зараз щорічно випускниками є більш ніж 5000 студентів, а всього університет відкриває двері для 30 000 учнів кожної осені, з яких майже 400 є іноземцями. Викладацький склад налічує понад 4000 співробітників, 731 педагог має звання професора чи доцента, а 1022 — лікарі.

Якість освіти підтверджує й рейтинг Perspektywy за 2018 рік, за результатами якого виш зайняв 5 місце серед класичних університетів Польщі та 11 з-поміж усіх закладів вищої освіти. Згідно зі списком від Webometrix та UniRank того ж року посідає 7 сходинку серед усіх ВНЗ країни.

Університет Коперника в Торуні: факультети та вартість навчання

Університет Миколая Коперника в Торуні має 17 факультетів, які формують понад 100 спеціальностей на бакалаврських та магістерських рівнях. Є хімічний, філологічний, фізики та астрономії, математики та інформатики, економічний, історичний, права, теології, мистецтв, біологічний, політологічний та медичний факультет, що знаходиться в Бидгощі. Саме медичний напрям найчастіше обирають для вивчення іноземні студенти, а іншими популярними напрямами є менеджмент, міжнародні відносини та філологія.

Медичний напрям теж ділиться на кілька напрямків, а саме на фармацевтичний, лікарської справи і наук про здоров'я. Навчання тут направлене не лише на підготовку теоретичної частини, але й на відпрацювання практичних навичок на базі двох університетських шпиталів. Також відділення готує докторів наук та допомагає випускникам з працевлаштуванням.

Деякі спеціальності доступні до вивчення не лише на денній формі, але й заочно, а випускники також мають змогу підвищити свою кваліфікацію за допомогою післядипломної освіти, де є близько 50-ти курсів. Вартість навчання коливається залежно від вибору спеціальності, а середня ціна — це 1000 євро за один рік

За наявності Карти Поляка або виду на проживання країни ЄС абітурієнт може вступати до вишу на конкурсній основі з іншими громадянами Польщі та навіть навчатися безоплатно. Для вступу потрібно зібрати стандартний пакет документів, у тому числі атестат про повну середню освіту та сертифікат про володіння мовою навчання.

Можливості для студентів

Бути студентом торунського ВНЗ означає мати змогу отримувати закордонний досвід та стати частиною програми з міжнародного обміну, наприклад, Erasmus+, що дає можливість провчитися до 6 місяців у країнах Європи та Азії, а також у США та Канаді.

Щоби студентське життя було не тільки веселим, але і продуктивним, учні можуть брати участь у різноманітних гуртках за інтересами, наприклад, записатися до наукового клубу, хору або відвідувати бібліотеку, де понад 3 мільйонів книг на різні теми, включаючи широку базу наукової літератури. До того ж, популярністю користуються і спортивні секції з волейболу, гандболу, мініфутболу, тенісу, греблі та інших, а найвправніші спортсмени можуть отримати стипендію. На базі ВНЗ діє і власний музей, де регулярно оновлюються виставки.

Університет Миколая Коперника в Торуні має й гуртожитки, яких налічується 11, де може одночасно проживати до 3300 студентів, а в Бидгощі майбутні медики теж мають змогу заселитися до гуртожитків, яких є всього 3.

Що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник університету в Україні. Вже більше 8 років допомагаємо абітурієнтам з України вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором університету, програми навчання, вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Фото Університету Коперника

Відео про UMK в Торуні

Інші класичні університети Польщі, які ми рекомендуємо

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk