Сілезький Технологічний Університет

Сілезька Політехніка — сучасний технічний ВНЗ із давньою історією

Сілезька Політехніка лого — агенція StudyHelp
Сілезька Політехніка — масштабний вищий навчальний заклад технічного спрямування, який має високий попит серед студентів Польщі та інших країн і функціонує за державний кошт. Якість навчання у виші доводить те, що близько 10 % глав престижних компаній регіону є випускниками саме цього ВНЗ. До того ж університет є одним із найстаріших у воєводстві та був заснований у далекому 1945 році, коли двері закладу відкрилися для 2700 учнів, а сьогодні їх кількість зросла до понад 21 000 щороку.

Корпуси ВНЗ знаходяться в Глівіце, де розміщено 11 факультетів, а ще по 2 є в Катовіце та Забже. Викладацький склад — це 1800 наукових співробітників, які крім наукової роботи регулярно співпрацюють із бізнесом, щоби підвищувати рівень своїх практичних навичок та робити навчальні програми максимально наближеними до сучасних тенденцій ринку праці.

ВНЗ у рейтингах

Підтверджують високий рівень навчання й рейтинги. Згідно з інформацією від Perspektywy, виш посідає 9 місце серед усіх у Польщі та 4 сходинку в списку технічних. А спеціальність «Інженерія середовища та логістика» у 2018 році назвали найкращою в країні, за дослідженням тієї ж компанії. Рейтинг Wprost вказує, що за затребуваністю випускників заклад є на 4 місці з-поміж усіх ВНЗ країни. Дані від Sedlak&Sedlak показують, що найбільші зарплати в регіоні мають саме випускники Політехніки.

Факультети Сілезького Технічного Університету та особливості навчання

На сьогодні структурно Сілезька Політехніка складається з 15 факультетів, а саме з архітектурного, будівництва, електроніки та інформатики, хімічного, кількох інженерних, у тому числі біомедичної й середовища й енергетики. Також студенти мають змогу здобувати освіту в педагогічних та філологічних сферах. Кожен факультет ділиться на спеціальності, яких налічується близько 125, наприклад, інформатика, хімічні технології, електротехніка, мехатроніка та багато інших. Університет пропонує не лише польськомовні програми, але й англомовні варіанти, наприклад, на спеціальностях транспорту, геології та деяких інших.

Власники Карти поляка мають право на безоплатне навчання у виші, адже вони вступають до нього на рівних правах із громадянами Польщі, на конкурсній основі. Щоби стати студентом ВНЗ потрібно зібрати стандартний комплект документів, до складу якого обовʼязково входить атестат про повну середню освіту.

Вартість навчання в Сілезькій Політехніці для інших абітурієнтів становить від 2000 до 4000 євро за рік, залежно від вибору спеціальності та форми навчання (стаціонарна чи заочна). Найдорожчим є відділення математичного спрямування, а найдешевшими заочні варіанти, де ціни починаються від 1500 євро на рік.

Наукові можливості та студентське дозвілля

Університет всіляко стимулює студентів до навчання і сприяє їх розвитку за допомогою програм міжнародного обміну, які надають змогу відвідати різні країни Європи, Азії, США або Канаду для отримання нового досвіду й без додаткової плати. Крім цього, навчальний процес направлений на практику, а тому частину навчання учні відбувають на стажуваннях у великих компаніях, наприклад, MESKO або ANSYS. Саме такий підхід надалі полегшує пошук роботи, завдяки наявності практичного досвіду.

ВНЗ надає для своїх студентів власні гуртожитки, яких налічується 13, а місткість їх складає близько 3000 осіб. До вибору є кімнати на різну кількість мешканців, від якої й залежить ціна за місяць проживання. Для організації продуктивного дозвілля на базі вишу функціонує безліч гуртків наукового, спортивного та творчого направлення, регулярно проводяться лекції від запрошених експертів, змагання та конкурси.

Що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник університету в Україні. Вже більше 8 років допомагаємо абітурієнтам з України вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором університету, програми навчання, вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Фото Сілезького Технологічного Університету

Відео про Політехніку в Катовіце

Топові державні політехніки Польщі, які ми рекомендуємо

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk