Польсько-Японська Академія у Гданську

Польсько-Японська Академія Комп'ютерних Технологій у Гданську або, де отримати кращу ІТ-освіту у Північній Польщі

Польсько-Японська Академія Інформаційних Технологій (Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych, PJATK) — один із найкращих приватних університетів Польщі. Цей ВНЗ підходить абітурієнтам, що прагнуть стати професіоналами в ІТ сфері або стати професійними комп'ютерними графіками Випускники Польсько-Японського Університету отримують високі заробітки та схвальні відгуки представників бізнесу. Це єдиний недержавний ВНЗ, який отримав право надавати ступінь доктора габілітованого з інформатики.

Практичне навчання та інноваційне обладнання

Польсько-Японська Академія Комп'ютерних Технологій у Гданську лого — агенція StudyHelp
Польсько-Японська Академія Комп'ютерних Технологій робить ставку на практичне навчання. ІТ — це сфера, де все дуже швидко змінюється, а тому двічі на рік програми переглядаються на предмет актуальності. Компанії Facebook, Dell, Samsung, Microsoft та інші партнери ВНЗ активно приймають участь у розробці навчальних програм та матеріальному забезпеченні. У розпорядженні студентів — 3D принтери, Google Glass, окуляри Oculus Rift, GearWR та інше інноваційне обладнання. Потужна сучасна матеріальна база в поєднанні з натхненними викладачами сприяють перемогам у конкурсах міжнародного рівня. Наприклад, у 2015 році студент Польсько-Японського Університету став переможцем світового конкурсу від Huawei, створивши найінноваційніший мобільний додаток.

Додаткові можливості для студентів Гданської Польсько-Японської Академії

Польська — основна мова викладання та спілкування в університеті. Умови вступу та навчання в Польсько-Японській Академії враховують інтереси іноземних студентів: проводяться безкоштовні курси вирівнювання польської мови (залежно від програми).

Університет пропонує хороший вибір місць для практик та стажувань, а бюро кар'єр постійно працює над розширенням мережі фірм-партнерів у Польщі та ЄС.

Міжнародні обмінні програми, учасником яких є академія, дозволяють студентам частину року навчатись у ВНЗ Великобританії, Фінляндії, Італії, Іспанії та Японії.

Польсько-Японська академія інформаційних технологій є єдиним у Польщі екзаменаційним центром, що надає сертифікат про знання японської мови JLPT. Також, при університеті студенти можуть здати іспити на отримання сертифікатів GRE, TOEFL, PMI і GMAT.

Отримати освіту інженера інформатики у PJATK можна не тільки оффлайн, але й дистанційно, через інтернет (навчання триває 4 роки).

Вартість навчання в PJATK Gdańsk

Вартість навчання у Польсько-Японській Академії Комп'ютерних Технологій стартує від 3,5 тис. євро за рік. Найкращі студенти, а також ті, хто опинився у складних життєвих обставинах, можуть розраховувати на стипендії.

Університет пропонує гнучку систему знижок. Студенти з середньою оцінкою 5 можуть розраховувати на 20% знижку (призначається на семестр). Діти з однієї родини отримують 25% знижки на навчання. Тим, хто оплачує навчання на рік наперед надається знижка 5% тощо.

Проживання та харчування студентів

Власних гуртожитків Польсько-Японський університет не надає, однак ми допомагаємо клієнтам знайти оптимальне за ціною та умовами житло. Харчування студенти також оплачують окремо.

Польсько-Японська Академія — це прогресивний університет, випускники якого можуть розраховувати на високі заробітки та успішну кар'єру. Дізнайся більше про переваги ІТ освіти у Польщі — телефонуй, пиши або залишай заявку на сайті!

Фото Польсько-Японської Академії у Гданську

Відео про PJATK Гданськ

Інші популярні університети Польщі подібного профілю, які ми рекомендуємо

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk