Опольський Державний Університет

Опольський Університет — сучасний навчальний заклад для тих, хто інвестує в майбутнє

Опольський Університет лого — агенція StudyHelp
Опольський Університет — центр студентського життя міста Ополе, який надає змогу опанувати природничі, технічні та гуманітарні науки не лише для польських студентів, але і для охочих іноземців та функціонує за кошти держави. Свій шлях виш розпочав у 1994 році, коли 10 березня Державна вища педагогічна школа та філія Католицького університету Любліна злилися в один навчальний заклад.

За майже 20 років діяльності ВНЗ завоював авторитетну репутацію, а випускники регулярно підтверджують якість навчання своїми досягненнями, адже серед них є визначні діячі не лише у сфері бізнесу, але й на політичному поприщі, наприклад, Магдалена Огурек, кандидатка в президенти Польщі 2015 року теж здобувала освіту саме тут. Крім цього, студентом університету був і польський поет, журналіст та критик Станіслав Сроковский.

ВНЗ у цифрах

Сьогодні свої двері виш відкриває для понад 17 000 студентів, з-поміж яких багато іноземців, оскільки заклад пропонує навчальні програми не тільки польською мовою, але й англійською. Частіше за все закордонні студенти приїздять вивчати філологію, політологію або міжнародні відносини. Забезпечують ефективний навчальний процес близько 2000 наукових співробітників, з яких понад 300 є докторами наук, а ще 176 є габілітованими докторами.

Вартість навчання в Опольському Університеті починається від 550 євро за один семестр та відрізняється залежно від обраної спеціальності, форми та ступеня навчання. Навчання англійською мовою тут коштує в діапазоні 1200-1600 євро за рік навчання.

Усе, що цікавить абітурієнта

На базі Опольського Державного Університету діє 12 факультетів, у тому числі хімічний, економічний, філологічний, медичний, математики, фізики та інформатики, політологічний, наук про здоров'я, права та адміністрації, природничо-технічний, теологічний, факультет мистецтв і відділення соціальних наук. Кожен напрям ділиться на безліч спеціальностей, наприклад, історичну, політології, журналістики, педагогіки та інші, яких налічується близько 100, а завдяки широкому вибору абітурієнт має змогу обрати для себе найбільш вдале спрямування.

Для того, щоб вступити до закладу потрібно підготувати комплект документів, до якого обов'язково входить атестат про повну середню освіту та ЗНО/НМТ. Також потрібно пройти співбесіду на знання польської мови. У випадку навчання англійською мовою умови вступу є подібними, за виключенням того, що потрібно підтвердити рівень володіння англійською мовою. Якщо ж абітурієнт немає сертифікату міжнародного зразку, то виш проведе співбесіду. При наявності Карти Поляка чи Виду на проживання студент має право вступати до вишу на рівних умовах із польськими абітурієнтами, претендуючи на безоплатне навчання.

Для студентів доступні і програми міжнародного обміну, наприклад, Еразмус та Studia Europa Master, які дають можливість проходити навчання в різних куточках світу.

Інфраструктура та чим займаються студенти

Навчання проходить у кількох корпусах, а головна будівля в минулому була домініканським монастирем, збудованим у стилі Бароко. Для якісного навчання виш забезпечив аудиторії необхідним аудіовізуальним обладнанням, що допомагає краще ілюструвати матеріали і вивчати дисципліни на практиці. В останньому також допомагають сучасні лабораторії, майстерні та найбільша у воєводстві бібліотека.

Студенти-медики мають змогу відпрацьовувати практичні навички на симуляторах, наприклад, на технології «Віртуальне серце». А історики та археологи регулярно беруть участь у розкопках, адже поблизу Ополе є унікальні залишки динозаврів тріасового періоду.

Гуртожитки Опольського Університету — це 4 будівлі, у яких розміщені повноцінні житлові блоки, а частиною кампусу є і тренажерний зал, де студенти можуть проводити дозвілля. До того ж, виш пропонує брати участь у діяльності студентських ЗМІ, а саме у газеті, телебаченні та на радіо. Для тих, хто хоче працювати діє бюро карʼєри, спеціалісти якого допомагають знайти роботу.

Що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник університету в Україні. Вже більше 9 років допомагаємо абітурієнтам з України вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором університету, програми навчання, вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Фото Державного Університету в Ополе

Відео про Опольський Університет

Що ще можемо рекомендувати

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk