Опольський Технологічний Університет

Опольська Політехніка — інтердисциплінарний ВНЗ із давньою історією

Опольська Політехніка лого — агенція StudyHelp
Опольська Політехніка — державний вищий навчальний заклад Польщі, що пропонує освіту не лише технічного спрямування, а є мультидисциплінарним університетом до складу якого входять і економічні, фізіотерапевтичні та управлінські спеціальності. Початок роботи вишу датується 1966 роком, коли тодішній прем'єр-міністр підписав відповідний наказ про заснування інженерного ВНЗ.

Нині заклад щороку навчає понад 8000 студентів, серед яких близько 300 іноземців і з-поміж них майже 250 — українці. Викладацький склад налічує 500 осіб, у тому числі професорів та докторів наук, котрі забезпечують учнів сучасною теоретичною і практичною базою. Крім цього, за 2021 рік співробітники вишу опублікували понад 100 книг та отримали 33 наукових патенти, що доводить високу кваліфікацію педагогів.

Як оцінюють ВНЗ?

Політехніка міста Ополе часто фігурує в різноманітних рейтингах Польщі та світу, тим самим підтверджуючи свій високий рівень та авторитетну репутацію. Так, згідно зі списком від Perspektywy, університет посів 14 місце серед усіх технічних закладів країни, а спеціальність «Логістика» займає 3–9 місця у відповідному конкурсі за напрямками.

Команда Wprost відмітила виш 27 місцем у рейтингу «Найбільш затребуваних випускників на ринку праці». До того ж, 7 викладачів потрапили в список найвпливовіших науковців світу.

Інформація для вступника

В Опольському Державному Технічному Університеті функціонує 6 факультетів, а саме: будівництва та архітектури, економіки, інженерії, продукції та логістики, електротехніки, автоматики та інформатики, а також механіки та факультет фізіотерапії і фізичного виховання. Серед абітурієнтів популярними є напрямки туризму, інформатики, механіки та архітектурні спеціальності.

Варто зазначити, що університет пропонує не тільки бакалаврські програми, але й магістерські, а також різні форми навчання, у тому числі заочну, але лише для деяких напрямків. Також студенти можуть обрати й мову викладання, адже кілька програм доступні англійською мовою, а завдяки участі в Еразмус+ студенти можуть поїхати на навчання до іншої країни Європи, США чи Азії. Крім цього, ВНЗ має окремі домовленості з американськими закладами та регулярно влаштовує сумісні проєкти, наприклад, літню школу.

Умови вступу до вишу стандартні, тобто абітурієнт повинен зібрати класичний пакет документів і особливу увагу звернути на атестат про повну середню освіту та пройти співбесіду на підтвердження рівня польської мови. Ті вступники, котрі мають Карту Поляка можуть брати участь у конкурсному відборі з іншими громадянами Польщі та навчатися безкоштовно.

Вартість навчання та гуртожитки Опольської Політехніки

Вартість навчання в Опольській Політехніці залежить від вибору спеціальності, форми та мови навчання, наприклад, англомовні варіанти коштують дорожче, а заочні спеціальності дешевші. Середня ціна складає близько 1100 євро за рік навчання.

Для комфорту студентів виш пропонує власні гуртожитки, а саме 4 будівлі місткістю на 1300 осіб, які обладнані зручними кімнатами на 1, 2 чи 3 осіб, що і впливає на вартість проживання, що стартує від 380 та доходить до 630 злотих на місяць. А щоб студент міг швидше адаптуватися до життя в іншій країні на базі ВНЗ проводять курси польської мови, де додатково знайомлять студентів із традиціями та культурою Польщі.

Вільний час студентів

Керівництво Політехніки намагається зробити життя студентів максимально продуктивним та цікавим, а тому вони мають змогу користуватися бібліотекою, обладнаними лабораторіями із симуляторами та робототехнікою, а також відвідувати майстер-класи та лекції із запрошеними гостями, які влаштовують регулярно.

Щоби вільний час був не менш веселим, учні можуть брати участь у гуртках за інтересами технічного, гуманітарного та творчого спрямування або ж стати членом 5 студентських організацій. До того ж, ВНЗ пропонує і спортивні секції, наприклад, з плавання, футболу, баскетболу та інші, а для тих, хто хоче знайти роботу діє Бюро Карʼєри.

Що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник університету в Україні. Вже більше 8 років допомагаємо абітурієнтам з України вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором університету, програми навчання, вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Фото Опольського Політехнічного Університету

Відео про Політехніку

Технічні університети, які рекомендуємо

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk