Гданський Державний Технологічний Університет

Гданська Політехніка — топ-технічна освіта на балтійському узбережжі

Гданська Політехніка лого — агенція StudyHelp
Гданський Політехнічний Університет (Politechnika Gdańska) є одним із кращих технічних вищих навчальних закладів у Польщі. У рейтингу від Perspektywy Гданська Політехніка посідає 4 місце серед технічних вишів Польщі та 9 місце серед усіх ВНЗ. За наукові здобутки університет отримав відзнаку HR Excellence in Research від Європейської Комісії.

За рівнем зарплат у випускників, Гданська Політехніка посідає 3 місце. Також випускники Гданської Політехніки — одні з найбільш оплачуваних спеціалістів технічного спрямування у країні. В університеті здобувають освіту близько 20 000 студентів, із них 500 — іноземці.

Спеціальності та умови навчання

Гданська Політехніка пропонує студентам навчання на 9 факультетах та 48 напрямках. Серед найпопулярніших — геодезія і картографія, будівельна хімія, електроніка і телекомунікації, океанічна техніка та інформатика. Про їх престижність свідчать перші місця у рейтингу від Perspektywy та сертифікати Польської програми акредитації напрямів навчання "Studia z Przyszłością".

У Гданській Політехніці значну увагу надають вивченню іноземних мов, а тому студенти знаходять роботу не лише в Польщі, а й за кордоном. Крім того, університет є потужним науково-дослідницьким центром. Тут знаходяться Інноваційний Центр Нанотехнологій та єдина у Польщі лабораторія віртуальної реальності. За останні 10 років працівники вишу отримали 250 патентів на ліки та медичні пристрої. Також навчальний заклад співпрацює з компаніями Samsung Electronics Polska, INTEL Technology Poland, IVO Software. Загалом науково-дослідницька діяльність приносить вишу третину його доходів.

Для викладачів Гданської Політехніки важливо, щоб студенти вміли застосувати свої знання на практиці, а тому виш першим у Польщі заснував компанію Excento, завдяки якій технології, розроблені в університеті, застосовують для отримання прибутку.

З Гданською Політехнікою співпрацюють більше 600 університетів та організацій. Завдяки участі у проєктах EUA, CDIO, Forum та Erasmus університет щороку приймає студентів з інших країн та відправляє своїх студентів до іноземних вишів.

У 2018 році кампус Гданської Політехніки став одним із найгарніших у Європі за версією Times Higher Education. На його території, розміром у 77 га, розмістились сучасні будівлі та споруди 20 століття, спортивний центр і найбільша у північній Польщі бібліотека. Також на території університету знаходиться Центр Нанотехнології із сучасними лабораторіями та обладнанням.

Гуртожитки Гданської Політехніки

Студенти Гданського Політехнічного Університету проживають в 11 гуртожитках, які знаходяться близько до вишу, моря і парку. Загальна кількість місць у гуртожитках — 2500. Вони коштують від 90 до 150 євро за місяць.

Умови вступу та вартість навчання

Для іноземців навчання у Гданській Політехніці коштує від 2 000 євро за рік. Власники Карти Поляка можуть вступити на безкоштовне навчання. Для українців у Гданській Політехніці пропонують ряд стипендій, які частково покривають вартість навчання.

Для вступу до Гданської Політехніки потрібно підготувати відповідний комплект документів та підтвердити рівень польської або англійської мови. Якщо ж Вас цікавить навчання англійською мовою, то для цього достатньо буде тільки представити міжнародний сертифікат про володіння англійською мовою на рівні В2. Окрім підтвердження рівня мови навчання, університет ще буде аналізувати Вашу успішність (ЗНО або атестат).

Для отримання детальної консультації по вступу до університету — пишіть нам у месенджерах або ж заповнюйте анкету нижче.

Що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник університету в Україні. Вже більше 8 років допомагаємо абітурієнтам з України вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором університету, програми навчання, вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Фото Політехніки у Гданську

Відео про PG

Технічні університети Польщі, які ми рекомендуємо нашим студентам

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk