Ченстоховський Технологічний Університет

Ченстоховська Політехніка — технічний ВНЗ з інноваційним підходом до навчання

Ченстоховська Політехніка лого — агенція StudyHelp
Ченстоховська Політехніка — один із найкращих вищих навчальних закладів Польщі, що підтверджує рейтинг від Perspektywy, згідно з яким увійшов у 10-ку кращих з-поміж університетів технічного спрямування. До того ж, виш має давню історію, яка розпочалася в далекому 1949 році, що робить ВНЗ ще й одним із найстаріших у регіоні та навіть у країні.

Цінуючи свою історичну спадщину керівництво вишу не нехтує сучасними підходами до організації навчального процесу, який забезпечують понад 800 професійних викладачів, орієнтуючись не лише на вітчизняний, але й на міжнародний досвід. Серед педагогів є 145 професорів та 485 докторів наук, які постійно проводять власні наукові дослідження.

Саме тому понад 10 000 студентів отримують не тільки ґрунтовну теоретичну базу, але й регулярно відпрацьовують практичні навички в повноцінно обладнаних аудиторіях, лабораторіях та на стажуваннях. Це допомагає знайти престижну роботу, а за інформацією wynagrodzenia.pl ВНЗ входить в 10-ку лідерів за розміром заробітних плат серед випускників.

Важливо для абітурієнта: факультети та умови вступу

Ченстоховська Політехніка — це 6 факультетів, у тому числі будівництва, інфраструктури та середовища, електроніки, механіки та інформатики, інженерії продукції й управління. Факультети діляться на спеціальності, котрих налічується близько 100, наприклад, англійська мова в бізнесі, біотехнології, логістики, фінансів та багато інших. Інженерні спеціальності університету мають акредитацію Європейської Федерації Національних Інженерних Асоціацій, що розташована в Брюсселі, а тому випускники отримують дипломи «європейського інженера».

Варто зазначити, що популярністю користуються не лише польськомовні програми навчання, але й англомовні, які часто обирають іноземні студенти, котрих у виші безліч. Серед останніх найбільшим попит мають спеціальності з логістики, управління та інформатики. Умовами вступу до закладу є стандартний комплект документів, головним із яких є атестат про повну середню освіту і сертифікат ЗНО та підтвердження рівня володіння польською або англійською мовами.

А щоб освіта була якомога якіснішою, виш дає можливість брати участь у програмах міжнародного обміну, наприклад, Еразмус+, завдяки яким учні можуть вчитися у ВНЗ країн Європи, США та навіть Азії. Крім цього, виш є партнером різноманітних досліджень, у тому числі закордонних, а студенти мають змогу стати їх учасниками.

Скільки коштує навчання?

Вартість навчання залежить не лише від ступеня навчальної програми, але й від типу спеціальності та форми навчання. Ціни починаються від 1000 євро за два семестри, тобто за один рік, але англомовні дорожчі. А власники Карти Поляка можуть претендувати на безоплатне навчання при умові проходження конкурсного відбору серед інших громадян Польщі, який базується на оцінках атестату.

Ченстоховська Політехніка пропонує своїм студентам і комфортабельні гуртожитки, а саме три будівлі, що розміщуються неподалік від кампусу, а тому мешканцям зручно відвідувати заняття. На їх базі функціонує і власна пральня та спортивний зал, також є підключення до Інтернету, а ціна стартує від 400 злотих на місяць.

Дозвілля студентів

Вільний від занять час студенти проводять на майстер-класах та лекціях від запрошених спеціалістів, які регулярно організовує керівництво. До користування учнями доступна й бібліотека із широким асортиментом наукових праць та безліч студентських організацій чи гуртків. Серед останніх є наукові кола, наприклад, команда, що займається розробкою марсоходів, а також творчі гуртки. При цьому, майбутніх інженерів активно залучають і до спортивних секцій, у тому числі баскетбольної, футбольної, волейбольної чи з плавання.

Що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник університету в Україні. Вже більше 8 років допомагаємо абітурієнтам з України вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором університету, програми навчання, вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Фото Державного Політехнічного Університету в Ченстохові

Відео про Ченстоховську Політехніку

Політехніки Польщі, які ми рекомендуємо

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk