Академічний Технікум у Вроцлаві

Технікум у Вроцлаві

Технікум у Вроцлаві

Академічний технікум при Університеті Транспорту і Логістики у Вроцлаві був заснований в 2000 році на базі освітньої колаборації, що складається із самого Університету та інших провідних вищих шкіл Польщі в галузі логістики.

Під час навчання окремий акцент робиться на практичній застосовності отриманих знань та відповідності одержуваних учнями компетенцій вимогам польського ринку праці. Незважаючи на приватну форму власності і приналежність до структури університету, навчання в технікумі повністю безкоштовне.

Для того, щоб була розглянута заявка від іноземця, він повинен проживати разом з батьками у Вроцлаві чи його околицях. Прийом проводиться на конкурсній основі з урахуванням оцінок, отриманих абітурієнтом в попередньому навчальному закладі.

Випускники вроцлавського технікуму крім диплома отримують можливість вступити до Університету транспорту і логістики на пільгових умовах.

Які професії пропонує технікум у Вроцлаві

Технікум при Університеті транспорту і логістики пропонує п'ятирічне навчання за такими основними напрямками:

  • логістика;
  • інформаційні технології;
  • економіка;
  • техніка експедиторства;
  • цивільне будівництво (дороги, мости та інші об'єкти інфраструктури);
  • технік торгівлі;
  • геодезія.

Переваги вступу до технікуму у Вроцлаві

Безкоштовна освіта в Польщі для випускників 9 та 11 класів;
Пільги при вступі до Університету транспорту і логістики.
Відмінна матеріально-технічна база технікуму, що включає інтерактивні дошки, сучасні комп'ютери, МФП та 3D-принтер.
Учні у напрямку геодезистів отримують можливість користуватися актуальним для індустрії вимірювальним обладнанням.
Активна участь ключових роботодавців Вроцлава в сферах транспорту, будівництва, IT та логістики в навчальному процесі.
Досвідчений викладацький склад - на посаду голови кафедри можуть претендувати лише визнані експерти у відповідній сфері.
Оплачувані річні стажування на підприємствах-партнерах для учнів другого, третього і четвертого класів технікуму.
Заняття в групах з невеликою (до 20) кількістю учнів, що дозволяє реалізувати індивідуальний підхід до кожного студента.
Сучасне програмне забезпечення, що використовується в логістиці, будівництві та IT.
В штат технікуму входять не тільки викладачі, а й психологи та консультанти з питань кар'єри.
Безкоштовні курси для отримання польського посвідчення водія категорії B та ліцензії експедитора-водія вантажного автомобіля.
Сертифіковані курси з MS Excel, IT-безпеки, баз даних і SEP та доступ до університетських програм закордонного стажування.

Хто ми і що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник технікуму в Україні. Вже більше 8 років допомагаємо абітурієнтам з України безпроблемно вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором школи або університету, програми навчання, допомагаємо із вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Умови навчання та проживання учнів технікуму у Вроцлаві

Оскільки технікум розрахований на учнів, що мешкають у Вроцлаві та його околицях, заклад не має в своєму розпорядженні власного гуртожитка і не надає послуги пансіону. Допускається розміщення на пільгових умовах в студентських гуртожитках Вроцлава, але кількість вільних місць в них зазвичай обмежена.

Корпус технікуму розташований в північній частині Вроцлава і відрізняється зручною транспортною розв'язкою, завдяки чому до закладу можна швидко дістатися автобусом з будь-якої частини міста. Розташована неподалік ж/д станція забезпечує зручність і для учнів з передмість Вроцлава.

На території технікуму розташована їдальня, в якій учні можуть обідати. Харчування в їдальні платне.

Фото технікуму Університету Транспорту та Логістики у Вроцлаві

Інші польські школи, які ми рекомендуємо

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk